uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: LISTA UZDROWICIELI Zofia Chludzińska

Zofia Chludzińska

https://uzdrowiciele24.pl/photo/z_chludzińska1_634ebaaf3c99a.png

Warszawa

Strona www

Mistrz bioenergoterapii

Witajcie Kochani obecni i przyszli Edeńczycy.

Nazywam się Zofia Chludzińska. Jestem wieloletnią warsztatowiczką Zbigniewa Jana Popko. Na drodze rozwoju duchowego, którą Jan propaguje, jestem od 2007r. Droga ta nie jest łatwa, ale podążanie nią przynosi zauważalne, korzystne zmiany w życiu.
Jestem mistrzem bioenergoterapii. W swojej pracy posługuję się skalami astralnymi i wahadełkiem. Dzięki temu znajduję rozwiązania, które są optymalnym wyjściem z zaistniałej sytuacji, lub możliwym najkorzystniejszym wyborem w danym momencie.             
Podpowiedziami płynącymi ze skal pomagam innym, naprowadzam na najlepsze rozwiązania. Prowadzę konsultacje i działania na odległość, jak też w gabinecie (gdy ktoś potrzebuje spotkania w realu).
           
Z zawodu jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w tym zawodzie od prawie 40 lat. Posiadam ogromne doświadczenie w pomaganiu ludziom z różnymi problemami życiowymi m.in.:
- uzależnienia,
- współuzależnienia,
- problemy rodzinne i związkowe,
- DDA/DDD/dorosłe dzieci z rodzin alkoholowych i dysfunkcyjnych,
- depresje.

Na co dzień pracuję z ludźmi i uczestniczę w procesie zmian, które czynią ich życie coraz lepszym. Często pojawia się u tych osób przestrzeń na poszukiwanie głębszego sensu życia. Zaczynają padać pytania typu:
- jaki jest sens życia?
- po co mam się starać być lepszym człowiekiem w tak pokręconym i znieprawionym świecie?
- czy starając się być lepszym, nie wyjdę na naiwniaka?
- skąd się tu wziąłem/am?
- jak wychowywać dzieci i co im mówić?
- jaki jest sens cierpienia i gdzie ma ono swoje źródło? /i wiele innych/

Są to pytania, które mi też nie były obce. Zadawałam je sobie niejednokrotnie. Szukałam na nie odpowiedzi. Dopiero kiedy spotkałam na swojej drodze Zbigniewa Jana Popko i zaczęłam zgłębiać wiedzę, którą ściąga z GÓRY, i dzieli się nią z innymi poprzez warsztaty, webinary, wahadełkowania, uzdrawiania na odległość, książki, konsultacje, Cuda z Janem, moja egzystencja zaczęła nabierać kolorów, a marzenia urzeczywistniać. Znalazłam nowy satysfakcjonujący sposób na życie. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z ludźmi. Zachęcam również do odwiedzania strony www.popko.pl i kanału YouTube POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia - sugerując, że znajdziecie tam odpowiedzi na nurtujące pytania i dowiecie się jeszcze znacznie więcej o sobie samych i świecie. Jest to niekończąca się przygoda w poznawaniu siebie, podróżowaniu w głąb siebie i wzroście duchowym.

Jeśli chcecie skorzystać z mojego doświadczenia, pomocy i wsparcia, zapraszam do kontaktu.
ZAPISY NA KONSULTACJE TYLKO POD TEL. 570 107 545
W celu zapisania się na konsultacje, proszę o wysłanie SMS lub wiadomości na WhatsApp (w przypadku osób z zagranicy wyłącznie WhatsApp ) na numer 570 107 545 (ten numer służy wyłącznie do zapisów).
KONSULTACJE
W umówionym terminie proszę zadzwonić na numer 515 106 714.
Lepsza jakość połączeń telefonicznych przez WhatsApp.
WAHADEŁKOWANIA
Wahadełkowania on-line odbywają się w wybrane czwartki o godz. 19.00 na platformie Zoom.
Osoby chętne do wzięcia udziału w wahadełkowaniu proszone są o przesłanie adresu email i dowodu wpłaty w wysokości 65 zł oraz wskazanie daty wahadełkowania pod nr tel. 515 106 714.

Najbliższe terminy spotkań: 04.07, 18.07, 25.07, 01.08

Mój nr konta PL 21 1020 1042 0000 8002 0529 2331
PayPal: zofiach2015@gmail.com W przypadku przelewu PayPalem proszę doliczyć 6% kwoty (opłata operacyjna, którą potrąca PayPal).
Cennik wszystkich usług: CENNIK 
WSPARCIE DLA PROWADZĄCYCH WAHADEŁKOWANIA
Informacja dla osób zainteresowanych prowadzeniem wahadełkowań lub weryfikacją do ich prowadzenia w dziale OGŁOSZENIA

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl