uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: UZDRAWIANIE Po konsultacjach

Po konsultacjach

Podczas działania uzdrawiającego zostają zablokowane wszelkie niskowibracyjne wpływy, które powodują powstanie w człowieku stanów chorobowych na poziomie ciała fizycznego czy zaburzeń w ciałach energetycznych.

Człowiek na nowo odzyskuje zdrowie,  wewnętrzny spokój, radość oraz chęć do życia. Działanie uzdrawiające ustawia również ścieżki losu, dzięki czemu życie zaczyna się układać. Co ważne, uzdrawianie obejmuje naprawdę relacji międzyludzkich. 

Aby wszystkie procesy poprawnie zachodziły, podpowiemy na co warto zwrócić uwagę, by przyspieszyć powrót do pełnego zdrowia. Działanie uzdrawiające to wprowadzenie do całej istoty wysokiej  wibracji. Dlatego tak ważne jest, aby przestać żyć przeszłością, niechcianymi sytuacjami, problemami oraz zamartwianiem się (są to niskowibracyjne energie, które powodują, że procesy uzdrowieńcze mogą nie zajść w pełni, bądź też mogą się zatrzymać) należy również unikać stresujących sytuacji. 

Szczególnie w ten czas, w którym dochodzimy do siebie, warto jest zadbać o wewnętrzną harmonię, czyli stan jedności z samym sobą i ze światem. W takim dużym uproszczeniu - to patrzenie w pozytywny sposób na otaczający nas świat.

By wszystko mogło w pełni zaistnieć, a nawet osoba, która została uzdrowiona mogła dodać coś do uzdrawiania,  zaleca się by żyć przyszłością oraz marzeniami, jak i tym co chcielibyśmy, by w naszej przyszłości się pojawiło. 

By zadbać o wyższe wibracje należy utrzymać stan radości. Z tym raczej nie będzie problemu, ponieważ każdy z nas znajdzie coś, dzięki czemu na samą myśl pojawi się uśmiech na jego twarzy :) 

Oprócz pozytywnego patrzenia na świat warto zadbać o nasze ciało fizyczne, które odgrywa bardzo dużą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszej energetyki. Warto zwrócić uwagę na to co jemy, starając się wybierać  dobre pokarmy, jak i zadbać o ćwiczenia fizyczne. Jak powiadają : "W zdrowym ciele, zdrowy duch" :-)

Najważniejszym elementem dbania wysokie wibracje podaczas procesów zdrowienia jest systematyczne rozświetlanie naszych cząstek i dbanie o ich sprężystośćPoniżej zamieszczamy filmy w tym temacie, przygotowane przez Zbigniewa Jana Popko.

Pomocą dla osob po konsultcjach jest ŻYWA WODA, zawiarte w niej uzdrowieńcze kody przyspieszają powrót do zdrowia oraz pomagają w utrzymaniu wysokich wibracji w całej istocie. By przygotować taką wodę mozna skorzystać z działania poniżej.

lub

Zachęcamy również do zapoznania się ciekawymi videoblogami Uzdrowiciela Duchowego Zbigniewa Jana Popko, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje jak nie tylko ruszyć z życiem i  wyzdrowieć, ale jak z zaciszu domowym można sobie pomóc w budowaniu siebie, stając się mocnieszym człowiekiem. 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl