uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: LISTA UZDROWICIELI Maria Gładka

Maria Gładka

Skierniewice

Strona www

Mistrz bioenergoterapii

Poznajmy się.

Mam na imię Maria.

Z zawodu jestem pedagogiem, wieloletnia praca z dziećmi, młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi uwrażliwiła mnie na problemy, z jakimi mierzą się w codziennym życiu. Zaczęłam szukać coraz lepszych, skuteczniejszych sposobów pomocy potrzebującym. Doprowadziło mnie to do sięgnięcia po metody niekonwencjonalne. Zainteresowałam się bioenergoterapią, a później rozwojem duchowym.

W 2009 r. trafiłam na warsztaty rozwoju duchowego do najlepszego nauczyciela, mistyka Z. J. Popko. Od tamtej pory uczestniczyłam praktycznie we wszystkich jego warsztatach, wahadełkowaniach. Postawiłam na doskonalenie swojego człowieczeństwa. Poznawałam co to znaczy pokochać siebie i wybaczyć sobie, pokochać innych i wybaczyć im. To jest długi proces, a jednocześnie podstawa do tego, żeby zmienić swoje patrzenie na świat, po prostu przewartościować się. Zmiany jakie we mnie i w moim życiu zachodzą, coraz bardziej utwierdzają mnie, że wybrałam właściwą drogę.

Moje doświadczenia wynikające z pracy z ludźmi, chęć niesienia pomocy, empatia, połączone z umiejętnościami wynikającymi z rozwoju duchowego, pozwalają na coraz bardziej efektywną pomoc tym, którzy są zagubieni, mają problemy zdrowotne, emocjonalne, egzystencjalne, jak i tym, którzy stawiają pierwsze kroki na ścieżce rozwoju duchowego.

Pragnę wykorzystać swoje umiejętności, zdobytą wiedzę i pomagać innym, aby mogli realizować swoje marzenia. Podpowiem, co mają zrobić, aby w ich życiu pojawiła się radość, miłość i zdrowie.

Zapisy telefoniczne i SMS-em.

Prowadzę konsultacje i działania na odległość (przez telefon).

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, serdecznie zapraszam.

Maria Gładka

tel. 512 130 760

Mail: maria_gladka@o2.pl

Nr konta: 54  9297  0005  0173  6778  3014  0001

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl