uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: NAUKA WAHADEŁKOWANIA

NAUKA WAHADEŁKOWANIA

Wahadełkowanie - czyli nauka czytania ze Skal Astralnych za pomocą wahadełka.

Skale Astralne kryją w sobie potężną wiedzę i są wspaniałym narzędziem, dzięki któremu możemy lepiej poznać siebie samego oraz poprawniej odnaleźć się we wszystkich aspektach naszego życia. Są one naszym najlepszym przyjacielem - mądrym i życzliwym. 

Posługując się Skalami Astralnymi jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedzi praktycznie na wszystkie nurtujące nas pytania - zarówno te dotyczące naszego rozwoju osobistego i duchowego, jak i życia codziennego. Na przykład, możemy sprawdzić jak przebiega nasza przemiana, z jakich wymiarów pobieramy nauki, ale też czy korzystny jest zakup danego samochodu, czy nowa znajomość ma szansę przekształcić się w miłość, gdzie najlepiej pójść na studia itd. 

Podczas odczytów najważniejsze jest wejście w stany duchowe i zachowanie dystansu. Na początku spotkania każdy uczestnik jest oczyszczany z negatywnych energii. Podczas nauki wahadełkowania uczymy się poprawnie odczytywać na Skalach Astralnych i tworzyć gniazdo do odczytów. Rozwijamy również tzw. zmysły pozafizyczne, takie jak jasnowidzenie, jasnowiedzenie, jasnoczucie (intuicję) oraz uczymy pisma automatycznego, posługiwania się artefaktami duchowymi, a także technik uzdrawiania siebie i najbliższych. 

Dbamy o to, by spotkania odbywały się w radosnej i przyjaznej atmosferze. Wahadełkowania również tworzą okazję do nawiązania ciekawych znajomości. Radość i wzajemna życzliwość umożliwiają wymianę DNA, dzięki czemu uczestnicy spotkania czują przypływ świeżej energii. 

Wahadełkowania odbywają się stacjonarnie i online. Terminy i miejsca spotkań podane są w zakładkach indywidualnych każdego uzdrowiciela. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl