uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: NAUKA WAHADEŁKOWANIA

NAUKA WAHADEŁKOWANIA

TERMINY WAHADEŁKOWANIA

  PROSIMY O PODANIE W TYTULE WIADOMOŚCI INFORMACJE NA KTÓRE ZE SPOTKAŃ CHCĄ PAŃSTWO SIĘ ZAPISAĆ. 

BEATA

Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila:  projekt-feniks@wp.pl  w tytule proszę wpisać termin wahadełkowania oraz imie i nazwisko

DAWID

W DNIACH OD 18 PAŹDZIERNIKA DO 1 LISTOPADA 

PRZEBYWAM NA URLOPIE

 Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila:  pokazeciniebo@icloud.com


 czas ok 3 h   koszt 50 zł

Zapraszamy na naukę wahadełkowania. Na spotkaniach uczymy się posługiwania wahadełkiem oraz poprawnego odczytywania na skalach astralnych z Miasta ORIIN. To niesamowite narzędzie ukazuje prawdziwy obraz otaczającej nas rzeczywistości. Pozwala odkryć to co niewidzialne, a dostępne było do tej pory tylko nielicznym tego świata. Wahadełkowanie podobnie jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie oraz pismo automatyczne to naturalne umiejętności, w które każdy człowiek został wyposażony.

Skale Astralne służą jako weryfikator rzeczywistości. Pozwalają rozeznać się w ludziach (z którymi przebywamy) i sytuacjach (w których się znajdujemy). Dowiedzieć się co/kto/kiedy/jak pomaga Nam lub Nas niszczy – jednym zdaniem - odnaleźć się w relacjach międzyludzkich. Dzięki przenikaniu do wszystkich poziomów istnienia, diagramy do wróżenia pozwalają na odczyt całościowy człowieka. Pokazują go pod kątem energetycznym (jakość centrów energetycznych i ich zaburzenia); psychicznym (określają osobowość i stan umysłu) i duchowym (umiejscowienie na skali rozwoju i stopień uduchowienia). Umożliwiają (dzięki pomocy Góry) poznanie zarówno przyszłych losów jak i zrozumienie przeszłości. Odpowiadają na kluczowe pytania. Najważniejsze jednak, że poprzez diagramy do wahadełka, otrzymujemy możliwość dokonywania świadomych wyborów dzięki odtworzeniu związków ze światem duchowym i z Bogiem.

Dzięki odczytom na skalach astralnych możemy przewidywać przyszłość,  sprawdzić jak formują się nasze ścieżki losu,  dokonywać prawidłowych wyborów związanych ze ścieżką zawodową, finansową czy miłosną (w tym romansową oraz partnerską), uniknąć niepowodzeń czy strat finansowych, jak również niekorzystnych sytuacji czy nieprzychylnych nam ludzi. Skale pomagają  podejmować ważne decyzje życiowe, odkrywając najbardziej korzystny dla nas wariant, ukazują aktualny stan zdrowia fizycznego, energetycznego oraz duchowego. Dla uczących się w zaświatach i pobierających nauki u przewodników duchowych są jedynym wiarygodnym weryfikatorem poprawności zachodzących w człowieku przemian czy badania tajemnic poznawanych obszarów.

Nauka Wahadelkowania Jest dla każdego, kto jest otwarty na świat duchowy, bo właśnie ze świata duchowego płynie cała wiedza zgromadzona w Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko. Każdy z nas ma dostęp do tej wiedzy, wystarczy otwarte serce i prawdziwa chęć zmiany swojego życia na lepsze.

Jak przygotować się do Wahadelkowania ? 

Aby zapisać się na wahadełkowanie należy zaopatrzyć się w skale astralne i wahadełko.

Skale oraz wahadełka można zakupić w sklepie interneteowym na stronie  https://sklep.popko.pl/s_cat,26,wahadelka.html

Skale również są dostępne w plikach do pobrania za darmo na stronie www.popko.pl 

Wahadełkowanie duchowe - konwencja, wymiary i siła przekształceń.

Zastosuj i zwycięż.Medytacja techniczna przygotowująca do wahadełkowań i wejść w duchowe przestrzenie.

Zapraszamy !

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl