uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: LISTA UZDROWICIELI Joanna Sztencel

Joanna Sztencel

Warszawa

Strona www

Mistrz bioenergoterapii

mgr Joanna Sztencel, psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Od "zawsze" zajmowałam się pomaganiem ludziom w wychodzeniu z nałogów, przezwyciężaniu dziedzictwa dysfunkcyjnych domów, naprawy związków, odnajdywaniu swojego potencjału, budowania się na nowo.

Od 2010 roku Mistrz Bioenergoterapii.

W Stowarzyszeniu Energoterapeutów z Miasta Oriin, pod kierunkiem naszego nauczyciela Zbigniewa Popko stale pracuję nad tym, żeby być lepszym człowiekiem i skuteczniej pomagać innym w drodze do siebie samego, swojej Mocy, Światła, które jest w każdym z nas.

Od kiedy do skutecznej psychoterapii dodaję uzdrawianie wielowymiarowe ludzie leczą się znacznie szybciej, odzyskują zdrowie fizyczne i psychiczne, uczą się jak być sobą, budować prawidłowe relacje z innymi i ze sobą, kochać i wspierać siebie, nie być ofiarą czyichś manipulacji, budować ochronę psychiczną lub rozstawać się z krzywdzicielem bez bólu, wyrażać się bez lęku, panować nad myślami i emocjami, wiedzieć czego chcą i osiągać swoje cele, żyć w spokoju, wdzięczności i radości. Odnajdywać ścieżki do rozwoju duchowego.

Jasnowiedza i odczyty na Skalach Astralnych umożliwiają mi pomaganie w tym rozwoju człowieka zgodnie z podpowiedziami Świata Duchowego.

telefon: 512 041 064

Zapisy na konsultacje: telefonicznie lub SMS.

Wahadełkowanie on-line po zapisaniu się.

Nr konta:

60 1140 2004 0000 3702 3366 7575

konto do włat w Euro:

BPKOPLPW 67 1020 1042 0000 8102 0245 1391

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl