uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: LISTA UZDROWICIELI Jadwiga Pietruszka

Jadwiga Pietruszka

Ostrowiec Świętokrzyski

Strona www

 

Witam, troszkę coś o sobie.

Mam na imię Jadzia, jestem emerytką i zwyczajną kobietą. Nie mam mistrzowskich dyplomów itp. Posiadam wykształcenie pół wyższe pomaturalne. Przez ponad 35 lat pracowałam w szpitalu. Miałam do czynienia przez te lata z tysiącami schorowanych i umierających ludzi. Ich cierpienia zmieniały moją osobowość z dnia na dzień. Nauczyły współczucia,  współodczuwania, cierpliwości i można by jeszcze wiele wymieniać. Moje życie jak wielu z nas nie było usłane różami. Od dzieciństwa rozmawiałam z kimś w mojej wyobraźni. Nie wiedziałam jednak z kim. Dopiero od niedawna wiem, że to byli Przewodnicy Duchowi i Bóg. Od czwartego roku zaczęłam czytać i przeczytałam setki, a może i tysiące książek w poszukiwaniu czegoś więcej, lecz sama nie wiedziałam czego. Całe życie mi czegoś brakowało i nie umiałam się w nim odnaleźć, tak jak by to nie było moje miejsce. 

Trzy lata temu w 2019 roku szukałam ratunku dla mojego syna i wiedziałam, że medycyna sobie z tym nie poradzi. A skąd wiedziałam?? Ano właśnie od Boga. W internecie natrafiłam na Zbigniewa Jana Popko. I od tej pory zaczęła się moja wspaniała przygoda właśnie z naukami Zbysia. Dzięki niemu odzyskałam siebie. Poczułam, że wreszcie odnalazłam to, czego szukałam całe życie. Poczułam wolność i nieograniczoność i zapragnęłam stać się choćby w części taka jak on, czyli odzyskać siebie. Poświęciłam z wielką pasją setki, a może i więcej godzin na jego materiałach, warsztatach itp., które dla nas przygotowuje od kilkudziesięciu lat. Jego wiara w obudzenie nas zafascynowała mnie i przepełniła moje serce. Jego pragnienie stało się również moim. Wiedziałam, że aby to osiągnąć muszę nad sobą pracować i zmienić się. I robiłam to dzień po dniu. 

Zaczęłam pobierać nauki w Świecie Astralnym. Wiedza tam zdobyta nie ma sobie równych. A przede wszystkim pozwala i uczy jak pomagać innym. Choć ja zawsze to robiłam, to teraz mam ku temu odpowiednią wiedzę płynącą bezpośrednio od Boga, zdolności i moc. Mogę to robić o wiele doskonałej i skuteczniej, ponieważ umiem się posłużyć jasno słyszeniem , jasnowidzeniem i jasnoczuciem, które płyną bezpośrednio od Przewodników Duchowych.

Moim nauczycielem jest Zbigniew, Jan Popko. Czyli jego wiedza dostępna dla wszystkich. Jest On na obecny czas najdoskonalszym specjalistą od energii wielowymiarowej.

Zapraszam na jego stronę www.popko.pl , a także na jego kanały YouTube - POPKO TV - ZDROWIE I SUKCES  oraz Popko Meditation World . Znajdziecie tam nie tylko wiedzę w doskonaleniu się, lecz wszelką pomoc, czy to na tle zdrowotnym, czy egzystencjalnym.

Udzielam konsultacji, a w nich uzdrawiam, pomagam w poprawie egzystencji, pomagam w odczytach na skali, wprowadzam w widzenia.

Tel: 730 666 220

E-mail: jagoda.1960@tlen.pl

PayPal: jagoda.1960@tlen.pl

Nr konta: 68 1940 1076 5571 2845 0000 0000

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl