uzdrowiciele24.pl

Jesteśmy po to, byś odzyskał zdrowie, szczęście i radość w życiu.

Jesteś tutaj: LISTA UZDROWICIELI Ilona Duchnovič

Ilona Duchnovič

Puszcza Mariańska (mazowieckie)

Strona www

Mistrz bioenergoterapii

Witam w mojej bajce…

Dawno, dawno temu maleńka, zagubiona Ilonka obejrzała wideoblog Zbigniewa Jana Popko. Oglądała te kilka filmików, które były wówczas dostępne, i niewiele z tego rozumiała. Jednak coś ją bardzo mocno przyciągało do tych treści. Mimo, że ich tak naprawdę nie rozumiała, wiedziała, czuła głęboko w sercu, że tu jest Prawda. Niewiele później trafiła na prowadzone przez niego warsztaty rozwoju duchowego. Tam odkryła, że może świadomie kreować swoje życie, mieć na nie realny wpływ i nie tylko stawać się coraz bardziej spełniona i szczęśliwa, ale i też pomagać innym.

Zbyszek Popko często powtarza, że uczy nas się uczyć u Góry. Najbardziej sobie cenię właśnie tę możliwość pobierania nauki bezpośrednio od Mistrzów Duchowych, nauki za każdym razem indywidualnie i idealnie dopasowanej do moich aktualnych potrzeb i możliwości. Dla mnie oznacza to poznawanie siebie samej – swojej doskonałości u góry, jak i najskuteczniejszych sposobów na przepracowywanie własnych słabości w niższych wymiarach, by tu – na Ziemi – stawać się coraz lepszym, a także coraz szczęśliwszym i coraz bardziej zaradnym człowiekiem.

Fascynują mnie mistyczne podróże po Zaświatach, radosne spotkania z moją Rodziną przy ognisku na Łąkach Edenu i nauki pobierane w Światach Duchowych. Jednocześnie dostrzegam też magię dnia codziennego i chętnie wplatam podpowiedzi i wsparcie płynące z wyższych wymiarów w aktywności dnia codziennego. Nazywam to zastosowaniem magii w praktyce.

Zawsze mnie cieszy, gdy w pochmurny dzień nagle choć na chwilę wychodzi słońce, gdy o kilka godzin udaje mi się przesunąć deszcz, bo akurat chcę skończyć pracę w ogródku, gdy podczas rozmowy z przyjacielem wiem dokładnie co podpowiedzieć, by mu było lepiej, gdy tłumacząc tekst na angielski używam słów, które nagle znam nie wiadomo skąd, dzięki czemu powstaje naprawdę dobry przekład, gdy podczas zakupów okazuje się, że większość produktów z mojej listy akurat jest na promocji, gdy jadąc autem czuję, że muszę zwolnić i za chwilę drogę przebiega sarna, gdy nie wiem dlaczego otwieram drzwi wejściowe, a przed nimi czeka mój kotek, gdy nie potrafię sobie z czymś lub kimś poradzić, proszę Boga o pomoc i przychodzi podpowiedź co mam zmienić w sobie, w swojej postawie, by było lepiej i zaraz znajduje się rozwiązanie… Takich sytuacji jest mnóstwo, zdarzają się praktycznie w każdej dziedzinie życia. Zawsze wtedy czuję czułe wsparcie mojej Rodziny, jakby mi ktoś dał gwiazdkę z nieba.

Wierzę, że każdy, kto tego szczerze pragnie, może kreować swoją własną bajkę, swoje wymarzone życie. By odzyskać wolność kreacji, trzeba jednak skasować węzły karmiczne i uwolnić się od innych ograniczeń. Zbigniew Jan Popko na swojej stronie www.popko.pl bezpłatnie udostępnił działania, które takie ograniczenia kasują i otwierają drogę do bezpośredniego kontaktu z Bogiem. Życzę tego każdemu, bo to jest najlepsze, co mnie w życiu spotkało.

To jest dopiero początek mojej drogi, mojej bajki. Sama jestem ciekawa jak ta historia dalej się rozwinie…

Jeżeli czujesz, że mogę Ci pomóc, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Prowadzę konsultacje w języku polskim i angielskim.

To schedule a consultation in English, please call me at +48 501 39 44 35

Monday to Friday from 12 midday to 6 P.M. CET

By zapisać się na konsultacje lub wahadełkowanie, zadzwoń proszę do mnie:

od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 18:00 tel.: +48 501 39 44 35

lub napisz na e-mail: ilona.duchnovic@gmail.com

PayPal.Me/IlonaDuchnovic

nr konta: 74 1020 1055 0000 9402 0534 8570

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl